Zadzwoń do nas!

+ 48 58 554 59 29

Zarząd

Piotr JACEWICZ  Prezes Zarządu

Jest odpowiedzialny za rozwój Spółki. Nadzoruje działania związane ze strategią i kierunkami rozwoju oraz bieżącą działalność operacyjną przedsiębiorstwa. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki oraz studiów MBA prowadzonych na Uniwersytecie Gdańskim.

Marek HŁADKI  V-ce Prezes Zarządu

Sprawuje nadzór nad finansami oraz procesami inwestycyjnymi przedsiębiorstwa. Koordynuje realizację projektów strategicznych. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomii.

Tadeusz HŁADKI  Członek Zarządu

Pełni rolę doradcy w procesach formułowania strategii rozwoju rynku i produktów. Kontroluje działania w obszarze współpracy naukowej oraz innowacji. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na Wydziale Budowy Maszyn w specjalności Chłodnictwo i Klimatyzacja. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie armatury przemysłowej oraz hydrauliki siłowej, z zakresu prowadzenia projektów, ekspertyz i nadzorów inwestycji w kraju a także za granicą – głównie w Szwajcarii, Niemczech, Holandii i Austrii. Jest Zaprzysiężonym Ekspertem w Zespole Rzeczoznawców Krajowej Izby Gospodarczej.

O firmie