Serwis

Serwis uruchomieniowy

Armatura jako urządzenie techniczne może być eksploatowane wiele lat. Warunkiem jest jednak odpowiednie rozpoznanie miejsca i parametrów zabudowy urządzenia przed pierwszym uruchomieniem.
Dochowanie staranności w tym zakresie, połączone ze wsparciem ze strony zespołu Tehaco, który wspomoże użytkownika w czynnościach prawidłowego włączenie urządzenia do ruchu poprzez nadzór i monitorowanie parametrów, zapewni urządzeniom długotrwałą eksploatację.

Serwis gwarancyjnych

Tehaco udziela pełnego wsparcia technicznego w całym cyklu życia dostarczanych urządzeń. Na etapie projektu i produkcji odpowiada za jakość oraz parametry techniczne i kontrolę urządzeń. Z chwilą przekazania armatury użytkownikowi udziela gwarancji możliwość korzystania z urządzeń bez jakichkolwiek zakłóceń. W fazie wycofania urządzenia z eksploatacji, wspiera użytkownika w zakresie utylizacji.
Serwis gwarancyjny prowadzony jest w zakładzie produkcyjnym bądź w miejscu instalacji armatury. Zespół serwisowy Tehaco podczas prowadzenia czynności dysponuje specjalistycznymi narzędziami i wyłącznie oryginalnymi częściami zamiennymi.

Szkolenia

Armatura przekazana do użytku to początek fazy eksploatacji urządzenia. Prawidłowy przebieg tego okresu użytkowania w dużej mierze zależy od właściwego przygotowania służb obsługi.
Tehaco oferuje szkolenia w zakresie eksploatacji i serwisu oferowanych urządzeń. Program szkoleniowy każdorazowo konstruowany jest z uwzględnieniem specyfiki użytkownika bądź instalacji. Cykl szkoleniowy prowadzony jest w siedzibie Tehaco bądź użytkownika.

Zobacz nasze produkty

Nowoczesnej i innowacyjna armatura